Willa z basenem i widokiem na Różowe Jezioro

Dom | Sprzedaż | Torrevieja

405 000 EUR

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
405 000 EUR
Powierzchnia
161,96 m2
Pow. działki
225,58 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Numer oferty
14/15652/ODS

Opis

Wyobraź sobie budzić się z widokiem na spektakularne Różowe Jezioro z brodzącymi flamingami ... Od teraz ten bajkowy pejzaż może stać się rzeczywistością!

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, nowoczesny kompleks mieszkalny położony w Torrevieja, składający się z willi z 3 sypialniami z prywatnym basenem, zlokalizowanych na terenie komfortowej urbanizacji z dodatkowo dużymi basenami oraz terenami wspólnymi z niesamowitym widokiem na słynne Różowe Jezioro. 

Wszystkie nieruchomości posiadają białą fasadę, a duże okna pozwalają na dostęp naturalnego światła, co podkreśla śródziemnomorski styl całej rezydencji.

Inwestycja odznacza się wysokiej jakości wykonaniem i dbałością o detale. Najnowsze technologiczne rozwiązania, wynikające z 30-letniego doświadczenia dewelopera. 

Wille w zabudowie bliźniaczej wyróżniają się idealną równowagą poprzez połączenie prostych, czystych i minimalistycznych linii, wraz z innymi bardziej falistymi i organicznymi częściami, które nadają całości elegancki i oryginalny śródziemnomorski wygląd.

Dom posiada duży, 135 metrowy taras, gdzie można spędzać wieczory z rodziną, opalając się lub chłodząc we własnym basenie o powierzchni 10 m2. Dodatkowo, na samej górze znajduje się solarium, na którym można zainstalować własne jacuzzi i relaksować się w ciepłe wieczory, podziwiając różową lagunę. 

Niezależnie od wyboru, będziesz cieszyć się swoim nowym domem w ekskluzywnym kompleksie mieszkalnym pełnym dużych terenów zielonych, bujnych ogrodów, strefy bio zdrowia, placu zabaw dla dzieci i oczywiście dwóch dużych wspólnych basenów, jednego dla dorosłych i jednego dla dzieci.

Zostały ostatnie dostępne domy. Już dziś skontaktuj się z nami celem obejrzenia tej niezwykłej inwestycji: info@severinestate.com

TORREVIEJA
Torrevieja to miasto turystyczne, którego życie kręci się wokół morza i produkcji soli. Dwie ogromne kopalnie soli, La Mata i Torrevieja, otoczone są nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi.
Owe kopalnie soli wchodzą w skład rezerwatu przyrody.  Wydobycie soli w tym regionie sięga początków chrześcijaństwa, choć swój szczyt osiągnęło w XIX wieku. Obecnie sól z Torrevieja jest eksportowana na cały świat, a roczna produkcja przekracza milion ton.
W Torrevieja tradycja żeglarska jest podtrzymywana przez znaczącą aktywność portu rybackiego i handlowego, liczne mola przy Królewskim Klubie Żeglarskim i Międzynarodową Marinę. Pod koniec promenady znajdują się nabrzeża, z których statki załadowane solą wypływały na Kubę. Statki te przywoziły w drodze powrotnej popularne piosenki znane jako habaneras, które do dziś uatrakcyjniają popularny Konkurs Koralowy obchodzony co roku latem.
Torrevieja to również piękne zatoki i plaże tj. Playa La Mata, Los Locos i Playa del Cura.

Dodatkowe informacje

Typ okien
PCV
Teren strzeżony
Tak
Dostępne w okolicy
Plac zabaw, Sklep, Jezioro, Kort tenisowy, Bank, Restauracja, Bar, Centrum handlowe, Szpital, Basen, Morze, Hala sportowa, Góry, Szkoła, Park, Apteka, Fitness, Przystań
Komunikacja
Autostrada, Autobus, Lotnisko
Alarm
Tak

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SEVERIN ESTATE z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@severinestate.com… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM