Usługi

KREDYT HIPOTECZNY

Rozważasz zakup nieruchomości w słonecznej Hiszpanii i chciałbyś wesprzeć się dodatkowym dofinansowaniem? Jako obywatele UE, po przedstawieniu polskich dochodów, możemy otrzymać dofinansowanie aż do 60% wartości nieruchomości, a pracując w strefie euro, wartość ta wzrasta aż do 70% ceny netto nieruchomości.  Współpracujemy z kilkoma hiszpańskimi bankami, dlatego każdy z naszych Klientów może liczyć na otrzymanie jak najlepszej oferty oraz nasze pełne wsparcie i pomoc w całym procesie uzyskiwania kredytu.

NUMER N.I.E

Numer N.I.E, czyli numer identyfikacji obcokrajowca (Número de Identificación de Extranjero) jest niezbędny do zakupu nieruchomości i dopełnienia wszelkich formalności urzędowych. To odpowiednik polskiego numeru NIP czy PESEL, dzięki któremu zapłacimy wszelkie podatki i zobowiązania. Wszystkim naszym Klientom pomagamy bezpłatnie w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji celem uzyskania numeru N.I.E.

LICENCJA TURYSTYCZNA

Ze względu na bogate dziedzictwo historyczno-kulturowe, a także ogromne walory krajobrazowe i pogodowe, Hiszpania to drugi najczęściej odwiedzany przez turystów kraj na świecie. Z tego powodu, zakup apartamentu na wybrzeżu, w otoczeniu pięknych piaszczystych plaż, to nie tylko intratna lokata kapitału, ale i wysoka stopa zwrotu z inwestycji. W związku z ogromnym zainteresowaniem takiej formy dochodu pasywnego, działalność ta jest regulowana prawnie i aby móc legalnie wynajmować swój apartament czy willę krótkoterminowo, należy posiadać specjalną licencję turystyczną. Ze względu na duże doświadczenie i znajomość rynku, nasze biuro zapewnia analizę opłacalności inwestycji oraz skutecznie wspiera Klientów w uzyskaniu licencji turystycznej.

OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

Wszystkim osobom, które nabyły nieruchomość w Hiszpanii zapewniamy całoroczne pozakupowe wsparcie administracyjno-prawne. W skład naszego zespołu wchodzą profesjonalni hiszpańscy doradcy podatkowi, którzy najlepiej odnajdują się w rodzimym środowisku. Nie musisz martwić się o barierę językowa lub brak doświadczenia w kontaktach z hiszpańskimi urzędami. W ramach naszych usług skutecznie pomożemy Ci opłacić wszystkie wymagane podatki, opłaty wspólnotowe oraz przepiszemy na Ciebie wszystkie media tj. woda, prąd czy Internet.

RACHUNEK BANKOWY

Aby sfinalizować zakup nieruchomości w Hiszpanii, należy otworzyć rachunek w tutejszym banku. Takie konto potrzebne nam będzie również w celu dokonywania systematycznych opłat tj. podatek od nieruchomości czy rachunek za prąd. Nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony, zarówno w otwarciu konta w hiszpańskim banku jak i negocjacji jak najlepszych warunków jego prowadzenia.

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Uzyskałeś licencję turystyczną na swoją hiszpańską nieruchomość i nie wiesz co dalej? W ramach naszych usług zapewniamy kompleksową obsługę apartamentów wakacyjnych. Twoim gościom zapewnimy bezpieczne transfery lotniskowe, wynajem komfortowych samochodów, podpowiedzi o dostępnych atrakcjach turystycznych czy doraźna pomoc w razie potrzeby tj. zakupy w przypadku nocnego przylotu.
Wynajmując swoją nieruchomość za naszym pośrednictwem, zyskujesz wysoką widoczność w wyszukiwarce Google oraz wysoki stopień zwrotu z wynajmu swojego domu bądź mieszkania.

UBEZPIECZENIE

Kupując nieruchomość w Hiszpanii, z pewnością będziesz zainteresowany jej ubezpieczeniem. Jeśli chciałbyś zostać dłużej i zaaplikować o rezydencję w słonecznej Hiszpanii, wówczas przyda Ci się ubezpieczenie zdrowotne czy samochodowe. W ramach naszych usług, oferujemy Klientom współpracę z największymi agencjami ubezpieczeniowymi i wynegocjowanie najatrakcyjniejszych ofert.

WYPOSAŻENIE POD KLUCZ

Deweloperski standard w Hiszpanii różni się od tego, który znamy z Polski. Nieruchomości są w pełni wykończone, z umeblowaną kuchnią, łazienką oraz z szafami w zabudowie. Niemniej jednak, Klient musi zaopatrzyć się w meble do salonu, łózka do sypialni czy akcesoria dekoracyjne. W tym przypadku, wystarczy że wybierzesz projekt, a my pomożemy przeprowadzić Ci cały proces zakupu – od zamówienia po logistykę i montaż.

RELOKACJA

Jesteś szczęśliwym posiadaczem nieruchomości i w końcu planujesz przeprowadzkę do tego pięknego kraju, ale obawiasz się zawiłych formalności? Z nasza pomocą ten ważny w życiu moment może stać się Twoim najlepszym wspomnieniem. W ramach oferty relokacyjnej zorganizujemy bezpieczny przewóz rzeczy z Polski do Hiszpanii, pomożemy w meldunku i uzyskaniu hiszpańskiej rezydencji czy przygotujemy przegląd lokalnych szkół dla Twojego dziecka.

INNE

Wśród wymienionych usług nie ma tego czego szukasz? Niezależnie czego potrzebujesz, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na pewno pomożemy! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez poniższy formularz.