O nas

SEVERIN ESTATE to polska agencja nieruchomości, zarejestrowana na terenie Hiszpanii pod numerem RAICV 2093. Założycielką firmy jest Sylwia Seweryn, która na co dzień mieszka w Alicante w Hiszpanii.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe nabyte w międzynarodowych agencjach nieruchomości oraz doskonała znajomość tutejszego rynku zaowocowały licznymi kontaktami, pozwalającymi świadczyć Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie od momentu odwiedzin naszej strony, aż po odbiór kluczy u notariusza. W każdej chwili możecie również liczyć na naszą pomoc posprzedażową tj. przepisanie mediów, remont czy aranżacja wnętrz.

Dlaczego my?

SEVERIN ESTATE to kompetentny zespół licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomości oraz doradców administracyjno-prawnych. Uważnie słuchamy naszych Klientów i przedstawiamy najlepsze, indywidualnie wyselekcjonowane oferty. Szanujemy Państwa czas, prywatność i punkt widzenia. Takie podejście owocuje wzajemnym zrozumieniem i sukcesem w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości spełniającej Państwa kryteria.

Najlepsze oferty w jednym miejscu

Liczne kontakty nabyte przez wieloletnie doświadczenie pozwoliły na utrzymanie korzystnych relacji biznesowych zarówno z najlepszymi hiszpańskimi deweloperami jak i osobami prywatnymi, chcącymi sprzedać swoje nieruchomości.

Niezależnie od tego czy interesuje Państwa nowe budownictwo czy nieruchomości z drugiej ręki, u nas znajdziecie to, czego szukacie.

Jesteśmy tu dla Was

Oferujemy Państwu pełne wsparcie od momentu podjęcia decyzji o zakupie, aż po odebranie kluczy u notariusza. Wspieramy Was również w codziennych zmaganiach z urzędami czy dostawcami mediów. Nasze relacje z Klientami nie kończą się na etapie zakupu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, niezależnie od tego, na jakim etapie znajduje się Wasza hiszpańska przygoda.
Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonej i rzetelnej polskiej agencji nieruchomości na Costa Blanca, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia w słonecznym Alicante!
Sylwia Seweryn